magayo Goal 1.0.2

Licencji: Bezpłatna wersja próbna ‎Rozmiar pliku: 1.31 MB
‎Ocena użytkowników: 0.0/5 - ‎0 ‎Głosów

magayo Goal oprogramowanie jest najlepsza aplikacja piłki nożnej z przewidywaniami piłki nożnej dla komputerów z systemem Windows. Zapewnia wyniki piłki nożnej, mecze, tabele, a także prognozy piłki nożnej i szczegółowe statystyki. magayo Goal aplikacja do piłki nożnej będzie analizować historyczne mecze rozgrywane i inteligentnie zaleca wyniki dla nadchodzących gier. Przewidywania piłki nożnej obejmują wyniki w pełnym wymiarze czasu i połowie czasu (zwycięstwo gospodarzy, remis lub wygrana na wyjeździe), wynik w pełnym wymiarze czasu i całkowita liczba bramek. Obszerne statystyki piłki nożnej do ostatnich 10 sezonów z graficznymi wykresami na temat całkowitej liczby bramek, strzelonych bramek i straconych bramek są dalej. Możesz również wyświetlić statystyki 1X2, analizę head-to-head, częstotliwość całkowitych bramek, a także częstotliwość wyników w połowie i w pełnym wymiarze czasu. aplikacja magayo Goal football obsługuje różne ligi piłkarskie, takie jak angielska Premier League, francuska Ligue 1, niemiecka Bundesliga, włoska Serie A i hiszpańska La Liga. Wyniki piłki nożnej, mecze i tabele ligowe są automatycznie aktualizowane, aby zaoszczędzić kłopotów z ręcznym wprowadzaniem danych!