Mahindra Racing 1.3.1

Licencji: Bezpłatna wersja próbna ‎Rozmiar pliku: 8.60 MB
‎Ocena użytkowników: 3.0/5 - ‎1 ‎Głosów

Teraz możesz zabrać Mahindra Racing gdziekolwiek jesteś! Dzięki nowej aplikacji mobilnej Mahindra Racing możesz otrzymywać aktualizacje dotyczące ulubionej drużyny bez względu na to, gdzie jesteś. Pobierz aplikację mobilną, aby uzyskać ekskluzywną zawartość Mahindra Racing, w tym aktualizacje wyścigów, szczegóły roweru, galerie zdjęć i wiele więcej!

Najważniejsze cechy aplikacji mobilnej Mahindra Racing to: - Wyniki wyścigu - Galerie zdjęć - Specyfikacja roweru - Kalendarz wyścigu i wyścig odliczanie Widget - Social Media Integration – Facebook / Twitter - Newsletter dostarczany za pośrednictwem aplikacji - Informacje o drużynie/ zawodnikach - Komunikaty prasowe - Powiadomienia kalendarza dla wyścigów - Udostępnianie zdjęć na różnych platformach (Facebook / Twitter / WhatsApp itp.)

O Mahindra Racing: Mahindra Racing jest pierwszym indyjskim zespołem, który wziął udział w FIM MotoGP&Trade; World Motorcycle Racing Championship w 2011 roku i Włoskich Mistrzostwach Wyścigów Motocyklowych (CIV) w 2012 roku.

Wyścigi w Moto3™ klasa w MotoGP, Mahindra Racing wszedł w sezon 2013 z własnym nowym 4-suwowy, jednocylindrowy, 250cc motocykl: Mahindra MGP3O, opracowany z doświadczoną szwajcarską firmą Suter Racing Technology AG. Doświadczony hiszpański zawodnik Efrén Vázquez (26, z Bilbao) jest w zespole z ekscytującym portugalskim nastolatkiem Miguelem Oliveirą (18 lat, z Pragal koło Lizbony). W pierwszej rundzie w Katarze, duet zakończył z najlepszym w historii dwukrotnie Top 10 wynik dla jedynego indyjskiego zespołu w Grand Prix wyścigów motocyklowych. W rundzie 2 w Austin, Oliveira ukończył superlatyw 5-te, podczas gdy Vázquez zajął 14 miejsce. Świętując trzecie z rzędu miejsce w czołowej dziesiątce w rundzie 3 w Jerez, VÁZquez zajął 8 miejsce.

W sezonie 2012, Mahindra Racing rywalizował w klasie 125 GP i stał się pierwszym zespołem z Indii, który wygrał międzynarodową imprezę sportów motorowych, ostatecznie notując sześć zwycięstw z ośmiu wyścigów i zapewniając sobie mistrzostwo konstruktorów. W sezonie 2013 CIV, zespół wszedł Moto3 (250cc – 4 skoku) klasy z utalentowanych zawodników Andrea Locatelli (16, z Alzano Lombardo) i Michael Rinaldi (17, Rimini, Emilia-Romagna). Locatelli zakończył rundy 1 i 2 z fantastycznym podwójnym podium. Wygrywając pierwszą, zajął drugie miejsce na trzeciej pozycji. Rinaldi zajął ósme miejsce w pierwszym spotkaniu i szacunku szósty w drugim.