Tennis Scoreboard 3.7

Licencji: Wolna ‎Rozmiar pliku: 4.19 MB
‎Ocena użytkowników: 0.0/5 - ‎0 ‎Głosów

Tennis Scoreboard to aplikacja tablicy wyników do gry w tenisa. Obsługuje różne zasady gry w tenisa i ma automatyczne liczenie wyników z funkcją cofania. Ponadto statystyki graczy umożliwiają analizę wyników graczy, a historia gry zapewnia całą historię gry. - Aplikacja Tennis Scoreboard do punktacji meczu tenisowego. - Tworzenie tabeli wyników sieci do akcji tablicy wyników. - Tablica wyników sieci może dzielić się aktualnym wynikiem z przeciwnikiem, umpires i przyjaciółmi. - Gdy użytkownik aktualizuje wyniki, wynik innego użytkownika jest aktualizowany automatycznie. - Dołącz do tabeli wyników sieci, aby zaktualizować lub zobaczyć aktualny wynik gry. - Transmisji swój wynik za pomocą tablicy wyników sieci: nawet znajomi i rodzina nie na korcie tenisowym może znać status gry w czasie rzeczywistym. - Zapisz końcowy wynik wynik do iPhone / iPad Album fotograficzny. - Wskaźnik serwowania - Rekord Ace, Fault, Double Fault i Winner shot. - Zarządzanie historią gry: Wyniki gry i statystyki - Wsparcie Apple Watch - Obsługiwane zasady gry Standardowy 1 zestaw US Open Australian Open Wimbledon French Open Gra podwójna mieszana (Wielki Szlem) Liga Tenisowa dla dzieci na Cyprze Dzieci od pierwszego do siódmego 8 Zestaw profesjonalistów 10 Zestaw do gry Pro Tenis Pro Poniżej 10 rokuk Mini zestawy Liga Juniorów w Niemczech Tenis plażowy - 1 zestaw 4 gry Zestaw Młodzieżowy Profesjonalista u10 - 3 zestawy 4 gry Galaxie tenis vert 9 ans - 3 zestawy 4 gry Krótki zestaw - 1 zestaw 4 gry Killer Point - 3 zestawy 6 gier Wietnam 1 zestaw 6 gier Standardowe gry podwójne ATP/WTA Zestaw Pro z półuchwytem USTA G14 - 3 sety, 1-1 super tie break U12 - 1 set 9 gier Francja - więcej 65 lat - 3 sety, 1-1 super tie break