easySoccer 1.7

Licencji: Bezpłatna wersja próbna ‎Rozmiar pliku: N/A
‎Ocena użytkowników: 5.0/5 - ‎1 ‎Głosów

Uwaga: ta gra jest przeznaczona dla rozdzielczości ekranu 320x480 lub tylko większej.

gra w piłkę nożną dla czystego cyfrowego serca

W czasach hiperrealistycznych meczów piłki nożnej 3D, tutaj jesteśmy z 2d, arcade, słodki smak przeszłości, w stanie dołączyć oczywiste pragnienie gry w stanie zaoferować bardzo dobre wyzwanie, z od-the-top widok typowy dla pierwszego oprogramowania tego rodzaju. easySoccer pozwoli Ci doświadczyć łatwego do gry / trudnego do opanowania rodzaju rozrywki, z trzema różnymi elementami sterującymi grą (wirtualny pad, akcelerometr i – dostępne tylko na iPadzie & touch'n'go), trzema poziomami trudności (łatwym, normalnym, twardym) i dwoma trybami gry (arcade i semi-arcade), dla pełnych meczów fabularnych, które pozwolą Ci wiązać się z urządzeniem, nie ma znaczenia! I należy pamiętać, że "łatwe" nie oznacza, że zwycięstwo jest zawsze w zasięgu ręki. Zastrzeżony arcade IA, który porusza członków zespołu i przeciwników zapewni Ci zabawy, ale tempo działań, wymagających uwagi i siły gry, aby wygrać.

Must-have dla tych, którzy nauczyli się grać w piłkę nożną na polu 8-16bit, a teraz mają więcej niż ich stary komputer w domu moc w ich rękach.

Notatki: - gry wieloosobowe (przez bluetooth) - może być zainstalowany na SD - mecz piłki nożnej z pełnymi funkcjami (z rzutami karnymi, offside, dogrywki, i tak dalej) - dostępnych jest dwadzieścia drużyn (na dwa różne turnieje) - rozegrać szybki mecz lub turniej, lub przygotować się z trzech różnych trybów treningowych - wybierz długość od 3, 5 do 10 minut przez połowę